PROMOMIX BIG UP! "DUSZA"

by BIG UP!

/
1.

about

"Dusza" to tytuł pierwszego, debiutanckiego albumu wielkopolskiego zespołu BIG UP! Album jest podsumowaniem ponad pięcioletniej muzycznej drogi zespołu. Na krążku znajduje się 12 utworów oscylujących w okolicach roots reggae. Na płycie oprócz korzennego reggae, nie zabrakło zaskakujących kompozycji, ciekawych aranżacji, okraszonych pozytywnym przekazem płynącym prosto z serca. Zarówno warstwa muzyczna, jak i tekstowa to nie tylko zaproszenie do zabawy, ale także do podróży w głąb naszych dusz.
Płyta ukaże się nakładem wytwórni Lou & Rocked Boys, a materiał został zarejestrowany
w poznańskim Escape Studio. Za realizację nagrań odpowiada Jacek Rychły, a za mix i mastering Łukasz Kaczmarek. Instrumentarium zespołu to: gitara, bas, perkusja oraz instrumenty klawiszowe, za wyjątkowe brzmienie grupy odpowiada niezwykle oryginalny, damski wokal należący do Jagody Gucze.
BIG UP! na swoim koncie ma wiele koncertów w całej Polsce. Do najważniejszych osiągnięć zespołu należy zaliczyć występ na takich festiwalach jak: Ostróda Reggae Festival, Najcieplejsze Miejsce na Ziemi, Winter Reggae czy Afryka Reggae Festiwal, ale również występ w Polskim Radiu Czwórka. W 2013 roku zwyciężyli w konkursie Czwórka Reggae Contest na Ostróda Reggae Festival.

credits

released February 20, 2017

tags

license

all rights reserved

about

BIG UP! Gniezno, Poland

Zespół BIG UP! gra muzykę reggae, a jego członkowie pochodzą z całej wielkopolski: Gniezna, Koła, Turku i Zbąszynia. Powstali pod koniec 2010 roku.

contact / help

Contact BIG UP!

Streaming and
Download help